KAYAK TURLARI

KAYAK TURLARI

Tatil dendiğinde genelde ‘’deniz, kum, güneş’’ yani yaz tatili akla gelse de kış tatilinin de tadı başka olur. Kış tatili dendiğinde ise ilk alternatif kayak tatili olur. Uçmanın özgürlüğüne eşdeğer bir duygu ile karların üzerinde kaymak, bir aktiviteden çok bir tutkudur. Doğanın beyaz bir güzelliğe büründüğü kış aylarında, çam ağaçlarının yeşili ile süslenmiş yamaçlarda, özel pistlerde kaymanın keyfi tarifsizdir.

Bembeyaz manzaraların eşlik ettiği farklı özellikteki pistler, başlangıç ya da profesyonel seviyede kayak yapmak isteyenler için tatil boyunca alternatifler sunar. Uzun yıllardır kayak yapıyorsanız ve farklı aktiviteler ile ilgileniyorsanız kayak haricinde snowboard, heliski, kar motosikleti yada karda golf gibi aktiviteleri deneyerek tatilinizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

Yurtdışı kayak turlarının en gözde destinasyonları arasında kristal gibi parlayan karların örttüğü Alp Dağları, kayak sever misafirlerin hayır diyemeyeceği durakların başında gelir. Vals’ ın ve Mozart’ ın ana vatanı olan Avusturya, yüzlerce kayak pisti, seçkin restorantları ve şık otelleri ile kaliteli bir tatil için sizleri beklemektedir.

Dünya jet sosyetesinin en uğrak yerlerinden Fransa’ da tek adres olan Courchevel, lüks otelleri, uzun kayak pistleri, özel restoranları  ve şık butikleri ile kendinizi şımartabileceğiniz farklı bir destinasyondur.

İster yeni başlayın, ister profesyonel olun,  Avusturya ve Fransa haricinde en gözde destinasyonlar arasında yer alan Bulgaristan, İsviçre ve İtalya için Worldwide Seyahat danışmanlarının sizlere oluşturacağı kayak programları ile kış tatilinin keyfini çıkarın.

Comments are closed.