FUAR TURLARI

FUAR TURLARI

Uluslararası fuar organizasyonlarının giderek önem kazanmasının en büyük sebepleri; doğru pazar, doğru sektör ve sektör içindeki doğru kulvarlara yön vermeleri; ülkeler arası kota dengelerini korumaları ve en büyük sanayiciden en küçük üretici tesise kadar tüm sanayinin en düzgün şekilde ilerlemesini sağlamaktır.

Stresli ve yoğun iş hayatınız içerisinde sektörünüz ile ilgili yurt dışı ve yurt içi fuar organizasyonu yapmak epey zamanınızı alabilir. Biz Worldwide Seyahat olarak siz önemli işadamlarının bu organizasyonlarda gerekli her türlü ihtiyacınızı karşılamayı ve sizin adınıza organize etmeyi ilke edindik. Worldwide ailesi olarak turizm ve sektörünüz konusunda deneyimli çalışma kadromuz ile fuar, bayii toplantısı, kongre ve konferans organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Avrupa’ nın gözde şehirlerinden dünyanın en popüler fuar destinasyonlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ulaşımdan konaklamaya kadar tüm detayları sizler için hazırlayıp sunuyoruz.

Bildiğiniz üzere, fuar tarihleri çok önceden belirlendiği halde özellikle şehir merkezlerinde düzenlenen fuarlarda gerekli rezervasyonları erken yapmakta fayda var. Dolayısıyla olası istek ve talepleriniz halinde sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Fuar ziyaret ve görüşmelerinizden fırsat bulduğunuz takdirde bulunduğunuz şehiri tanımak için kısa kaçamaklar da yapabilirsiniz. Müze gezileri, kısa alışveriş molaları ve şehrin seçkin restoranlarında akşam yemekleri yapacaklarınız arasında yer alabilir.

Comments are closed.